est   eng   rus   fin   ger   fra   swe 
 Muuseum  Hobuveski  Köismäe torn  Programmid  Vermimine  Ekspositsioon  Pildid 


on mõeldud suurematele rühmadele maksimaalselt kuni 140 inimest ühes koos rahvuslik-keskaegses vormis söömiseks või õhtu veetmiseks, esinemiste ja käelise tegevusega.

Programmist osavõtjad eskorditakse nende hotellist või Raekoja platsilt tõrvikutega varustatud saatjate poolt läbi vanalinna. Jalutuskäigu ajal jutustatakse sobivaid lugusid Tallinna ajaloost.

Osavõtjad kogunevad Laia tänava lõpus Lai 47 asuvas ajaloolises Hobuveskis, kokkulepitud päeval ja kellaajal.

Veski väravatel ootavad osavõtjaid valvurid ja programmi juht. Kõigile osavõtjatele pakutakse tervituseks klaasike kama.

Kogunemise lõppedes tervitatakse kõiki osavõtjaid ja tutvustatakse Hobuveskit. Räägitakse paekivist kui eesti rahvuskivist, dolomiidist ja keskaegsetest Tallinna kiviraiduritest. Tutvustatakse seintel olevaid rõngasriste, silluskive, etikukive jne.

Järgnevalt tutvustatakse menüüd ja alustatakse söömisega. Söögiks pakutakse rikkalik valik eestipärast toitu. Kõigil osavõtjatel on õhtu jooksul võimalik maitsta likööri „Vana Tallinn” erinevaid maitseid.

Söömise juurde esineb vanamuusika ansambel. Kõik korraldajad ja esinejad on kostümeeritud.

Õhtu jooksul vermivad kõik osavõtjad endale Tallinna mälestusmündi ja programmi lõppedes räägitakse Eesti kuulsast suitsutatud viljast ning loositakse välja üks dolomiidist kingitus.

Programm maksab ühele osavõtjale 60€ ja selle minimaalne hind on 3000€

Hind sisaldab:

Tellimised: elektronkirjaga aadressil info@kloostri.ee ja küsimused tel 6444606 või 5155489 vambo

 

 
Kõik teenused
Tõrvikutega saatmine
Vermimise maksumus
"Tõrvikute valgel"
"Tornide Väljak"
Õnnemündi vermimine koos mõõgavõitlusega